• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

O!Czytanie – warsztaty książkowe z Łukaszem Wierzbickim

 3 grudnia odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w ramach cyklu O!Czytanie Gościem był autor podróżniczych książek dla dzieci i dorosłych Łukasz Wierzbicki.

Spotkanie pt. „Ocean to pikuś” poświęcone było sylwetce marzyciela, podróżnika Aleksandra Doby. Bohater wyruszył kajakiem przez Atlantyk. To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść napisana przez Łukasza Wierzbickiego, która zachęca dzieci do czytania, jest prowadzona przez autora tak, by zachęcić również do marzeń, wyznaczania celów nawet jeśli wydają się nieosiągalne. Autor nawiązał świetny kontakt z dziećmi, zaprosił ich do wspólnego odtwarzania historii z rejsu. Zaprezentował także tematykę innych książek o równie interesujących ludziach i pięknych wartościach.

 

 

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura