• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

Oto lista uczestników, których utwory zostały zakwalifikowane do ocen jurorskich w ramach VI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Manufaktua Słowa.


Uczestnik, który wysyłał do nas zgłoszenie, a nie zauważy swojego godła na liście, jest proszny o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Achlys
Andzia
FA77
gwiazdka
Julia
kanarek
KJCTN
Koral
Kwiatpoezji
Max
Mila
Mrs.Ombre
Nutka
Oli
Petra
podobni do chmur
Pustelnik
Rękawiczka.doc
Safona
Śliwka03
Uta
Wiosna
Zsuzsi

Autorzy, którzy zostali zobowiązani do wniesienia poprawek w swoich zgłozeniach warunkowo do soboty 4.04.2020 (niedopełnienie terminu skutkować będzie dyskwalifikacją):
Aelin
Ziemni@k

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura