Werdykt I Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego pod hasłem „Skarpetkostwory”

Przedstawiamy Państwu wyniki naszego konkursu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zgłoszenia.  Wyłonienie zwycięzców nie było takie łatwe.

Zachęcamy do zapoznania się z ustaleniami jury, a także z naszym podsumowaniem: galerią zdjęć oraz publikacją prezentującą przygody, które spotkały zgłoszone prace w naszym MDKu.

Gdzie jesteś, Skarpetkostworze? – publikacja pokonkursowa

Nagrody ufundowane zostały przez firmę Many Mornings, za co serdecznie dziękujemy!

 

Jury w składzie: Ewa Bone, Ewa Kozubal, przewodnicząca: Dobromira Szydłowska ceniło 63 prace w kategorii „uczniowie klas 4-6” oraz 9 prac w kategorii „uczniowie klas 7-8”.

Po poddaniu ocenie prac (wcześniej zakodowanych i przekazanych jury anonimowo) ustalono werdykt:

 

Klasy 4-6

I miejsce – Kaja Blanka Rydzewska, klasa V, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Feliksa Stamma w Kościanie

równorzędne miejsce II – Cyprian Plewiński, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie ORAZ Julia Makowska, klasa IV, Szkoła Podstawowa w Kikole

równorzędne wyróżnienie – Liwia Sierakowska, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu ORAZ Anna Malcherek, klasa IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Poznaniu Szkoła Podstawowa nr 79 im. Arkadego Fidlera w Poznaniu

Jury w tej kategorii nie przyznało miejsca III.

Klasy 7-8

I miejsce – Aleksandra Pęder, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Broniewskiego w Kaliszu

II miejsce – Lena Anna Bulik, klasa VII, Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu

III miejsce – Patrycja Krawczyk, klasa VIII, Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Masłowie

wyróżnienie – Wiktor Wasilewski, klasa VII, Szkoła Podstawowa im. Ignacego Antoniego Zboińskiego w Kikole

Nadesłano także dwie prace w kategorii dodatkowej „uczniowie klas 1-3”, które zgodnie z regulaminem nie zostają nagrodzone, a wyróżnieniem ich jest uwzględnienie w wystawie pokonkursowej w formie fotorelacji.

Ze wszystkimi nagrodzonymi skontaktujemy się za pośrednictwem podanego e-maila kontaktowego. Prosimy o śledzenie swoich skrzynek pocztowych!

Organizatorzy planują stacjonarne rozdanie nagród, w ramach gali pokonkursowej, zorganizowanej w reżimie sanitarnym. Wielkość nagród uniemożliwia ich przesłanie do nagrodzonych na koszt organizatora.

 

Nadesłane prace można odbierać w siedzibie MDK do końca czerwca 2021 po wcześniejszym ustaleniu terminu pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organizator nie odsyła prac.