• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Nauczyciel: Natalia Łuczak

Kontakt z prowadzącą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa: 6-12 lat

W pracowni "Twórczość" działania plastyczne są inspirowane książkami, ilustracją polską i zagraniczną, szeroko pojętym designem oraz najważniejszymi dziełami sztuki dawnej i współczesnej. Celem zajęć jest pogłębianie swoich plastycznych zainteresowań, rozwijanie warsztatu artystycznego oraz pobudzanie kreatywnego myślenia. Poznajemy nowe materiały, techniki plastyczne i środki wyrazu artystycznego. Bawimy się w projektantów i w atmosferze zabawy uczymy się podstawowych pojęć związanych ze sztuką i projektowaniem. Tworzymy i myślimy w szerszej perspektywie, mając na uwadze również dobro innych i naszej planety. Wykonujemy makiety książek, rysujemy ilustracje do wierszy i krótkich opowiadań, projektujemy wymarzone stroje, malujemy portrety, kleimy kolaże, budujemy przestrzenne realizacje i wykonujemy wiele innych kreatywnych prac. Nie ograniczamy naszej wyobraźni.

Natalia Łuczak - Projektantka graficzna i ilustratorka. Absolwentka Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz absolwentka Studium Pedagogicznego na tej samej uczelni. Laureatka konkursów graficznych i uczestniczka wystaw zbiorowych. Uwielbia dobrze zaprojektowane przedmioty, w szczególności książki dla dzieci. Jest miłośniczką typografii i pięknych rysunków. Kiedy nie projektuje lubi czytać artykuły dotyczące psychologii, rozwoju osobistego i ekologii. Troszczy się o los środowiska i zwierząt. Stara się kreować świat na bardziej przyjazny i serdeczny.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura