• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Nauczyciel: MONIKA ZAJĄCZKOWSKA (KABACIŃSKA)

Kontakt z prowadzącą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa:
Akcencik: 6- 8 lat
Mini Akcent: 9- 11 lat
Akcent: 12-16 lat.

Zespół działa od 1997 roku pod kierunkiem Moniki Zajączkowskiej.

Zajęcia prowadzone są w technikach tańca nowoczesnego oraz współczesnego (jazz, modern jazz, funky jazz, hiphop), zawierają elementy improwizacji tanecznej, plastyki ruchu, stretchingu i jogi. Zespół bierze udział w koncertach i przeglądach tanecznych. Zgromadził wiele nagród i wyróżnień, m.in. w Koninie, Włocławku, Chojnicach, Inowrocławiu, Gnieźnie, Pile, Poznaniu. Kilkukrotnie w roku szkolnym zespół organizuje i uczestniczy w warsztatach hip-hop i tańca jazzowego, prowadzonych przez zaprzyjaźnionych instruktorów.

MONIKA ZAJĄCZKOWSKA
absolwentka wydziału Rytmiki Akademii Muzycznej w Poznaniu, muzyk, instruktor tańca nowoczesnego, założyciel i choreograf Zespołu Form Nowoczesnych AKCENT działającego w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu. Współtwórca teatru dla dzieci najnajmłodszych - Teatru Atofri.
Systematyczne bierze udział w warsztatach z technik tańca nowoczesnego, współczesnego i alternatywnych zajęć kształcenia poprzez ruch i muzykę.
Od ponad 10 lat ćwiczy i kształci się w kierunku prowadzenia zajęć hatha jogi wg B. K. S. Iyengara.

Galeria zdjęć przedstawiająca zespół tańca Akcent:

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura  logo Woda na Młyn