Nauczyciel: Natalia Łuczak

Kontakt z prowadzącą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupa wiekowa: 10-13 lat

Zajęcia plastyczne skierowane do dzieci i młodzieży rozpoczynających swoją przygodę z plastyką, jak również jej miłośników. W pracowni “Twórczość” działania plastyczne są inspirowane dziełami sztuki dawnej i współczesnej, szeroko pojętym designem, książkami oraz otaczającym nas światem. Celem jest rozwijanie sprawności manualnej i twórczego myślenia. Poznajemy nowe materiały i środki wyrazu artystycznego. Wspólnie odkrywamy pasjonujący świat sztuki poprzez rozmaite aktywności plastyczne. Tworzymy i myślimy w szerszej perspektywie, mając na uwadze również dobro innych i naszej planety. Techniki stosowane podczas zajęć obejmują zamiennie: malowanie, rysowanie, papieroplastykę, elementy rzeźby, techniki graficzne i wiele innych.

Natalia Łuczak - absolwentka Wydziału Grafiki i Komunikacji Wizualnej na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz absolwentka Studium Pedagogicznego na tej samej uczelni. Laureatka konkursów graficznych i uczestniczka wystaw zbiorowych. Uwielbia dobrze zaprojektowane przedmioty, w szczególności książki dla dzieci.