Regulamin II Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych pod hasłem "Haftowana Naszywka"

Formularz zgłoszeniowy do II Ogólnopolskiego Konkursu Rękodzieła Artystycznego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych pod hasłem "Haftowana naszywka"

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyraź siebie i swoje zainteresowania! Zaprojektuj i wykonaj naszywkę na ubranie w technice haftu ręcznego.
Naszywki i emblematy od dawna są używane jako sposób na przekazanie informacji o osobie: o stopniu w służbach mundurowych, zdobytych sprawnościach, ulubionych zespołach muzycznych. Służą także jako kolorowa ozdoba czy łata, która przedłuża życie ubraniom. Ich popularność i użyteczność się zmienia, ale teraz mogą być ciekawym dodatkiem do codziennego ubrania. Zaprojektuj swoją naszywkę i spróbuj swoich sił haftując ją ręcznie. Możesz zaszaleć i dodać koraliki i cekiny. Co powie o Tobie Twoja naszywka?
Terminy:
Na Wasze prace czekamy do do 31 marca 2022 r. Należy wypełnić także zgłoszenie on-line dostępne na stronie www.mdk2.pl.
Ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia 2022 r. a wernisaż i wręczenie nagród 28 maja 2022 r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Poznaniu
Więcej informacji, regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.mdk2.pl w zakładce konkursy.
Koordynatorki: Dobromira Szydłowska, Agnieszka Warzecha
Konkurs wspiera Joanna Sobieraj z www.needletwidle.pl, która pomoże nam wybrać najlepsze prace. A tymczasem możecie odwiedzić jej kanał na YouTube, gdzie dzieli się wiedzą, jak haftować. Serdecznie polecamy!

Sponsorami nagród w naszym konkursie są Sklep Coricamo (www.coricamo.pl), który specjalizuje się w akcesoriach do haftu krzyżykowego oraz Wydawnictwo Feeria (http://wydawnictwofeeria.pl), które prowadzi serie wydawnicze dla dzieci i młodzieży.