• Kontrast:
  • A
  • B
  • C

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczestnicy!

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, uczestnicząc w zdalnych warsztatach.

Zgodnie z rekomendacją MEN stopniowo powracamy do zajęć stacjonarnych. W czerwcu w budynku Domu Kultury odbywać się będą niektóre zajęcia zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem i możliwościami placówki. Przywrócenie grafiku zajęć sprzed pandemii jest niemożliwe z powodu restrykcyjnych wytycznych reżimu sanitarnego.

Obowiązuje: PROCEDURA ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY nr 2 W POZNANIU W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

(więcej informacji w zakładce Zajęcia stacjonarne – czerwiec)

Zajęcia odbywać się będą w dniach od 1 do 27 czerwca 2020, czyli do końca roku szkolnego. Równolegle zapraszamy do korzystania z oferty zajęć zdalnych. Oferta wakacyjna już wkrótce w zakładce Akcja Lato.

Dziękujemy wszystkim, którzy cały czas są z nami!

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami wszystkimi!

 

 

Gościem Domu Kultury była w miniony czwartek Malina Prześluga, dramatopisarka i autorka książek dla dzieci.

Był to gość niezwykły, ponieważ pani Malina odwiedziła nas nie po raz pierwszy. Niespełna 20 lat temu stawiała pierwsze teatralne kroki w grupie pana Adama Brzezińskiego „Ekspozycja”. Tutaj w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 wystawiona była pierwsza napisana przez nią sztuka, inspirowana m.in. Beckettem i Teatrem Absurdu pod tytułem „Drr”.

Podczas spotkania zaprezentowała młodym uczestnikom swoje książki napisane specjalnie dla dzieci. Przeczytała fragmenty historii o Ziuzi. Uczestnicy mieli okazję zaproponować ilustracje do książki oraz jej zupełnie nowy rozdział.

Pomysłów było bardzo dużo!

Już wkrótce warsztaty pisania scenariuszy dla starszej młodzieży.

Poznań

logo-mdk1 logo poznanlogo kultura