A gdyby tak na pracę ze słownikiem popatrzeć w zupełnie inny sposób? Mówiąc praca ze słownikiem nie myślimy wcale o nowinkach technologicznych, ale o tym tradycyjnym, dwujęzycznym, opisowym czy rysunkowym słowniku. Mamy w planach zrobić wyłom z okowów tradycyjnego nauczania języka obcego, a na tę śmiałość możemy sobie pozwolić tylko w towarzystwie wyjątkowego łamacza barier - języka czeskiego.

Na zajęciach dedykowanych dla młodzieży (11-16 lat) wspólnie spróbujemy wprowadzić język czeski w orbitę myślenia projektowego. Słownik języka czeskiego będzie naszym bohaterem, a my będziemy z nim pracować kreatywnie i niesztampowo zgodnie z zasadami design thinking, to jest zawsze z uwzględnieniem perspektywy użytkownika (uczestnika zajęć), określeniem obszaru zainteresowań, pomysłem i jego realizacją, nie zapominając oczywiście o etapie sprawdzenia, czyli w naszej definicji - o dobrej zabawie :)

Termin: piątki, 15:30-17:00, sala nr 7
Grupa wiekowa: 11-16 lat
Prowadząca: Agnieszka Foltanowâ, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zajęcia rozpoczynają się w najbliższy piątek (08.03)